نصب پریستهای لایت روم – فروشگاه پلاگین و پریست و اکشن – فتوشاپ و پریمیر و لایت روم و پروژهای آماده افترافکت و دانلود رایگان
خانه / آموزشهای سایت / نصب پریستهای لایت روم

نصب پریستهای لایت روم

برای نصب و استفاده کردن از پریست های لایت روم ۲ روش وجود دارد :

برای دیدن عکسها در سایز بزرگتر بر روی آنها کلیک نمایید

روش ۱ :

این روش بصورت اصولی و طبق قاعده به شما نشان می دهد که چطور می توانیم ، پریست ها را وارد برنامۀ لایت روم کرده و از آن استفاده کنیم .

 

ابتدا برنامۀ لایت روم را باز کنید ، سپس به منوی Edit رفته و گزینۀ … Preferences را انتخاب کنید.

 

lightroom
lightroom

 

 

در کادر مکالمۀ باز شده به تب Presets رفته و بر روی کادر … Show Lightroom Presets Folder کلیک کنید .

 

 

lightroom
lightroom

 

در این لحظه برای شما یک پنجرۀ جدید باز شده که بطور پیش فرض مکان قرار گیری پریست ها را در برنامۀ لایت روم نشان می دهد. درون فولدر Lightroom رفته و سپس فولدر Develop Presets را انتخاب کنید و تمامی پریستهایی را که می خواهید از آنها استفاده کنید را درون این فولدر کپی کنید . بیاد داشته باشید حتما” پریست ها را از حالت Zip خارج نمائید و سپس آنها کپی کنید.حالا کادر مکالمۀ Preferences را ok کرده و برنامۀ لایت روم را بسته و دوباره باز کنید.

 

lightroom
lightroom

 

پس از اینکه برنامۀ لایت روم را باز کردید ، به سراغ تب Develop رفته و در سمت چپ برنامه و قسمت Presets تمامی پریست هایی را که کپی کرده بودید را خواهید دید ، اکنون پریست ها آمادۀ استفاده هستند.

 

روش ۲ :

 

این روش کمی سریع تر انجام می شود ولی نتیجۀ کار یکسان خواهد بود ، به این صورت که به تب Develop رفته و در قسمت Presets بر روی User Presets راست کلیک کرده و گزینۀ … Import را انتخاب می کنید.

 

 

lightroom
lightroom

 

در کادر مکالمۀ باز شده شما می توانید پریست های مورد نظرتان را انتخاب و Load نمائید، که تمامی آنها در فولدر User Presets قرار خواهند گرفت و آمادۀ استفاده هستند.

 

 

No Favorites Has Been Added!