دریافت رمز دوم کارت بانکی – فروشگاه پلاگین و پریست و اکشن – فتوشاپ و پریمیر و لایت روم و پروژهای آماده افترافکت و دانلود رایگان
خانه / آموزشهای سایت / دریافت رمز دوم کارت بانکی

دریافت رمز دوم کارت بانکی

این آموزش بنا بر درخواست دوستانی بود که تا بحال از اینترنت خرید نداشته و هنگام برخورد به صفحه نهایی تسویه حساب بانکی دچار سردرگمی میشوند

در این نوشته سعی بر ان است تا با زبانی بسیار ساده موارد خواسته شده در صفحه پرداخت اینترنتی آموزش داده شود

اگر قصد خرید چیزی را از اینترنت ( نظیر کارت شارژ و … ) داشته باشید باید کارت شتاب ( شتاب ، شبکه‌ی یکپارچه‌ی بانک‌های ایران است) داشته و کارت شما باید رمز دوم داشته باشد. شما با کارت بانک های ملی، صادرات، تجارت، مسکن، سرمایه، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد،  ملت، رفاه، کشاورزی، صنعت و معدن، توسعه صادرات و سینا و …..می‌توانید خرید اینترنتی انجام دهید.

برای پرداخت‌های اینترنتی چهار چیز لازم دارید:
۱-شماره کارت : همان شماره ۱۶ رقمی است که به صورت بزرگ و واضح بر روی کارت شما نوشته شده است.
۲-رمز دوم:برای خرید اینترنتی شما باید برای کارتتان رمز دوم داشته باشید. برای گرفتن رمز دوم  به یکی از دستگاه‌های خودپرداز بانک صادرکننده‌ی کارتتان مراجعه کنید. مثلا اگر کارت سامان دارید، باید به خودپرداز بانک سامان مراجعه کنید. کارت را وارد خودپرداز کنید و رمزتان را بزنید. گزینه مربوط به عملیات رمز را فشار دهید. دریافت یا تغییر رمز دوم را انتخاب کنید. یک رمز برای خود تعیین کنید و آن را به خاطر بسپرید.
۳-کد cvv2 : یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که روی کارت بانکی و یا پشت آن درج شده است. با یک نگاه ساده به کارتتان به راحتی پیدایش می‌کنید! با این همه، اگر پیدایش نکردید، می‌توانید با مراجعه به خودپرداز بانکتان و ورود به قسمت دریافت یا تغییر رمز دوم آن را مشاهده کنید. در ضمن اگر پس از تغییر رمز دوم، از خودپرداز رسید بگیرید، کد cvv2 به احتمال زیاد روی آن هم چاپ شده است.

۴-تاریخ انقضا:این تاریخ بر روی کارتتان درج شده است. البته فقط ماه و سال دارد و روز ندارد

توجه توجه: اگر رمز دوم کارت خود را فراموش کردید جای هیچ نگرانی نیست. می‌توانید به خودپرداز بانکتان مراجعه کنید و رمز دیگری بگیرید به همین راحتی.

آموزش تصویری نیز زیر همین نوشته قرارداده شده است

bank1

bank2

bank3

bank4

bank5

bank6

bank7

bank8

No Favorites Has Been Added!